Ружинщина святкує 90-річчя від утворення!

11.10.2013

11 жовтня 2013 року, славетний та надзвичайно по історичному героїчний Ружинський район Житомирської області святкує свій ювілей - 90-річчя від утворення. Мальовничість природи, розкутість і привабливість пейзажів завжди заманювали усіх, хто ступав на цю землю, землю котра зростила та простелила шлях багатьом відомим і талановитим людям. І сьогодні вони не забувають свою Батьківщину, а разом вдосконалюють та розвивають район до невпізнанності.

На урочисту та офіційну частину, цього дня, в міському Будинку Культури зібралоя чимало корінних ружинчан, народних діячів, представників різних галузевих структур, а також високопоставлених гостей, серед яких: архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, голова облдержадміністрації Сергій Рижук, голова райдержадміністрації Бондарчук Володимир Сергійович та інші.

Архієпископ Никодим привітав усіх присутніх у залі із ювілеєм району, відзначив ревність віри та особливу духовність ружинчан, побажав усім злагоди, достатку та благополуччя. В знак пам'ятної згадки архіпастир вручив очільнику Ружинського округу ікону.

Цього дня Владика Никодим, своїм святительським візитом відвідав у цьому районі декілька храмів, зокрема Свято-Миколаївський храм у самому Ружині, котрий знаходиться на стадії будівництва, його нижній храм названий на честь Володимирської ікони Божої Матері вже майже облаштований і вже на свято Покрови Діви Богородиці, з благословіння його Високопреосвященства там буде звершено першу Божественну літургію.

Також правлячий архієрей відвідав два храми у Білилівці: Свято-Троїцький та древній Свято-Георгієвський, в якому тривають роботи по реставрації.

Ружинщина святкує 90-річчя від утворення!