Романівські школярі та їх батьки приєдналися до спільної молитви у Свято-Покровському храмі перед початком нового навчального року!

04.09.2018

Другого вересня Романівські школярі та їх батьки зібралися у Свято-Покровському храмі на молебні перед початком нового навчального року. Богослужіння звершив настоятель церкви, протоієрей Ярослав Ігнатюк.

Дорослі і маленькі парафіяни прийшли на Службу Божу, щоб звернути свої молитви до Господа і Пресвятої Богородиці. Просити допомоги у Бога у нелегкій справі опанування науками стало доброю традицією. Після молебню настоятель Свято-Покровського храму протоієрей Ярослав Ігнатюк звернувся до всіх із повчальним словом: «Вітаю вас із недільним днем, а батьків, учителів та школярів – із новим навчальним роком! Бажаю дітям старанності у трудах та успіхів у непростій справі отримання знань, учителям – мудрості та хороших досягнень, а батькам – терпіння й взаєморозуміння. У житті важливо робити якомога більше добрих справ і застосувати свої знання для блага інших. Нехай вас усіх благословить Господь!»

Священик подарував юним парафіянам іконки, православна громада храму подбала про маленькі подарунки для дівчаток і хлопчиків – ручки й блокноти. Школярі поверталися додому, пам’ятаючи поради батюшки: бути слухняними та наполегливими у навчанні, щоб кожен день був проведений із користю, поважати батьків та шанувати наставників, жити за Заповідями Божими, любити Господа і ближніх своїх.

Прес-служба Бердичівського благочиння.