Різдвяний вечір у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі міста Житомира!

13.01.2020

12 січня 2020 року, у Неділю після Різдва Христового, о 16 годині вечора, в Житомирському Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі відбувся святковий різдвяний вечір. Захід відвідав Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

Поруч із Владикою на святі знаходився архієрейський намісник собору протоієрей Сергій Грицаюк та духовенство храму. Також у соборі зібрались миряни та гості міста.

Для присутніх вінчували із Різдвом Христовим та колядували архієрейський хор Хрестовоздвиженського кафедрального собору "Аксіос" під керівництвом регента Діани Гуменюк.

Своїми віршами та колядою зачаровували дітки воскресної школи. Ще дитячий колектив переніс присутніх у таємничі дні Христового Народження, поставивши постановку різдвяного вертепу.

Протоієрей Сергій висловив щиру вдячність митрополиту Никодиму за архієрейську присутність та увагу, побажав сили, наснаги, Божої підтримки та Небесної опіки.

В свою чергу Владика звернувся до усіх із вітальним словом, подякував отцям, регенту та неперевершеному хору, особливі слова подяки висловив діткам за їх щирі колядки, подякував батькам та усім, хто прийшов на різдвяне свято.