Різдвяний концерт вихованців дитячої недільної школи Свято-Троїцького храму м. Коростишева.

02.02.2015

У неділю, 11 січня, вихованці дитячої недільної школи разом з дорослими співаками хору Свято-Троїцького храму привітали прихожан та всіх присутніх з великим святом Різдва Христового.

Діти прославляли маленького Богонемовля піснями, віршами, також побажали миру, добробуту, щастя кожній родині. Під гучні оплески пролунало багато веселих пісень. Завершився концерт колядкою «Добрий вечір тобі, пане господарю», яку заспівали разом всі присутні.

Зі словани подяки та щирого привітання з Великим Святом Різдва виступив настоятель Свято-Троїцького храму, протоієрей Леонтій Кравчук. Всі діти були запрошені до святкового столу, яким і закінчилось це святкове дійство.

Прес-служба Коростишівського благочинного округу.