Різдво Христове у с. Сонячне.

09.01.2013

Різдво Христове у с. Сонячне.Різдво Христове у с. Сонячне.

7 січня 2013 року, в свято Різдва Господа нашого Ісуса Христа, в с. Сонячне, Житомирського районного благочиння, у Свято-Іоанно-Богословському храмі була відправлена урочиста Божественна літургія, котру очолив настоятель храму ієрей Димитрій Гайдай.

Щоб розділити радість новонародженого Немовляти, цього святого дня у стінах храму зібралося чимало прихожан та гостей, серед яких багато маленьких діток.

Під час Божественної Євхаристії, настоятель зачитав Різдвяне послання правлячого архієрея, Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського. Після завершення молитви, отець Димитрій привітав присутніх із святом, побажав міцного здоров'я, Божої благодаті та спасіння душі.

Насамкінець, присутні дітки колядками та святковими віршами привітали настоятеля та прихожан, за що і отримали від священика солодощі.

Олександр Грабар.

Різдво Христове у с. Сонячне.