«Радуйся, святителю Кримський сповіднику Луко…»

10.12.2013

4 грудня коли весь Православний світ вшановує свято Введення у храм Пресвятої Діви Марії, до Свято-Покровського храму села Гальчин прибули мощі святителя Луки Кримського.

В день свята була відслужена Божественна літургія по закінченню якої настоятель храму, благочинний ієромонах Макарій (Гаврилів), разом з кліриком святого храму ієр. Святославом відслужили акафист у мощей святителя Луки, по закінченню якого була освячена вода.

В цей урочистий день благочинний привітав віруючу паству з двунадесятим святом побажавши молитвенного покровительства Пресвятої Діви Марії, для всіх хто прославляв Її в цей великий день. Також розповівши про життя святителя Луки, про чудеса, які Він робив во славу Божу, прихожани приклонилися до чесних мощей, помазавшись святим миром. Ієромонах Макарій в свою чергу побажав вірянам щоб святительське перебування в нашому храмі пішло кожному мирянину на користь, бо сьогодні по особливому кожен з нас возносив свої гарячі молитви до святого, і щоб по наших молитвах Лука Кримський подав нам зцілення від всіх душевних і тілесних недуг.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

«Радуйся, святителю Кримський сповіднику Луко…»