П'ятидесятниця. Урочисте богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Житомира!

07.06.2020

7 червня 2020 року, православні християни молитовно відзначають П'ятидесятницю, День Святої Трійці. В цей день згадується подія сходження на святих апостолів Утішителя, святого Духа. Його вони побачили у вигляді вогненних язиків над своїми головами. Після цього учні Христові, сповненні благодаті і премудрості вийшли на апостольську діяльність та проповідь. День П'ятидесятниці вважається народженням Церкви Христової.

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира святкове богослужіння свята Трійці очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владиці співслужили клірики собору та гості у священному сані. Високопреосвященнішому Владиці співслужили клірики собору та гості у священному сані. Молитва зібрала вірян.

Під час літургії були піднесенні прохання та молитва за припинення світової пандемії та швидке одужання хворих.

Його Високопреосвященство також звершив священицьку та дияконську хіротонії.

Після завершення святої Євхаристії було звершено особливу уставну Вечірню із коліноприклонними молитвами. Насамкінець торжества Владика Никодим привітав духовенство та мирян із П'ятидесятницею, побажав усім тримати і зберігати в своєму серці благодать святого Духа, примножувати її через любов до ближнього, добрі справи, молитву та християнський спосіб життя.