Пройшли збори благочинних житомирської єпархії.

09.03.2021

9 березня 2021 року, у вівторок, у приміщенні Житомирського єпархіального Управління відбулись збори благочинних та керівників відділів Житомирської єпархії УПЦ. Подія пройшла у Тронному залі.

Збори розпочались спільною молитвою. Головуючий, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим привітав отців із наступаючим Великим постом, побажав аби для кожного свята Чотиридесятниця була приємною і корисною.

У ході зібрання Владика разом із присутніми священиками обговорили різні питання як загальноцерковного, так і суто єпархіального життя. Було обговорено проведення загальних сповідей духовенства у благочиннях, питання дисциплінарного характеру, соціального служіння та багато інших. Ще митрополит Никодим нагадав про дотримання карантинних норм під час звершення богослужінь та посилення молитви за лікарів, а також проти поширення пандемії і одужання хворих.