Престольне свято у селі Чижівка.

15.10.2012

У вівторок, 9 жовтня, своє престольне свято відзначила Свято-Іоанно-Богословська парафія села Чижівка, Новоград-Волинського району.

У цей святковий день для парафіян богослужіння звершувалось особливим, соборним чином. Очолив Божественну Літургію благочинний Новоград-Волинського Троїцького округу протоієрей Валентин Мороз. Йому співслужили: настоятель парафії протоієрей Миколай Брега та запрошене духовенство.

По прочитанні Святого Письма благочинний звернувся до прихожан з проповіддю. У своєму зверненні до богомольців о.Валентин торкнувся теми справжнього Богопізнання та християнської любові яких навчає нас життя святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова.

На завершення Літургії диякон Свято-Троїцького кафедрального собору Миколай Мізерний проголосив уставне многоліття церковному священноначалію, духовенству та всім присутнім на святкуванні. Також, благочинний та паства привітали настоятеля парафії з 55-річчям, яке о.Миколай відмітив нещодавно.

Наостанок духовенство та миряни були запрошені на святкову трапезу, що є благочестивим продовженням святкування.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького благочиння.

Престольне свято у селі Чижівка.