Православні житомиряни зустріли свято Христового Народження молитвою за Божественною літургією у Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

07.01.2019

7 січня 2019 року, православні України свято вшановують яскраве свято зимового періоду - Народження у світ Спасителя роду людського. З нагоди торжества рівно опівночі у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі розпочалась святкова Божественна літургія святителя Василія Великого.

Ще до початку богослужіння до головного храму єпархії з різних околиць міста йшов православний народ. Літургійну молитву очолив правлячий архієрей Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. Духовенство собору співслужили Владиці.

У спільній молитві цієї благодатної різдвяної ночі поєднались серця усіх присутніх у храмі.

По завершенні Євангельського читання митрополит Никодим зачитав вітальне різдвяне послання Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія. Єдиними устами, щиро і посильно віряни та духовенство піднесли молитву за спокій та подолання війни в Україні.

Велика кількість богомольців приступили до святих Христових Таїн.

Митрополит Никодим сердечно привітав усіх житомирян із торжеством Христового Різдва, побажав аби в кожній сім'ї і родині панував мир і взаємопорозуміння, а домівка кожного християнина отримала благодать і сяйво Віфлиємської зорі.