ПРАВИЛО ВІРИ І ОБРАЗ КРОТОСТІ

25.12.2014

19 грудня у селі Ягодинка Романівського району відбувся святковий концерт присвячений дню пам’яті святителя Миколая Чудотворця. Спільними зусиллями він був організований директором місцевої школи Іриною Дмитрівною і настоятелем Свято-Олександра Невського храму ієреєм Андрієм Кобетяком, та відбувся у актовій залі Ягодинської загальноосвітньої школи.

Участь у заході взяли діти як зі старших, так і молодших класів. Важливо, що свято розпочалося із спільної молитви до великого угодника Божого і покровителя усіх дітей святого Миколая. Після закінчення концерту отець Андрій привітав учнів солодощами та благословив іконками Матері Божої. Наостанок священик відповів на запитання дітей та запросив їх до новоствореної недільної школи при храмі святого Олександра Невського. Присутні на заході діти, батьки та вчителі висловили своє задоволення першою спробою налагодження взаємодії між Церквою та світською школою в межах села Ягодинка.

Прес-служба Романівського благочиння.

ПРАВИЛО ВІРИ І ОБРАЗ КРОТОСТІ