Попільня. Світле Христове Воскресіння!

30.04.2019

28 квітня 2019 року, свята Церква Христова молитовно відзначає найбільше торжество і свято - Світле Христове Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа.

У Свято-Миколаївському храмі селища Попільня з нагоди великої церковної події відбулось урочисте пасхальне богослужіння. Очолив службу благочинний Попільнянського району і настоятель парафії протоієрей Петро Лис.

На святкову молитву із великодніми корзинками зібралось чимало місцевих жителів та гостей. Присутні на богослужіння мали можливість взяти із собою частинку пасхального дива - Благодатного вогня, який був переданий із святого града Єрусалим Правлячим архієреєм Житомирської єпархії.

Після завершення літургії протоієрей Петро звершив освячення великодніх приношень.

У святий пасхальний день із великодньою радістю отець благочинний завітав і у місцеву лікарню, де привітав працівників закладу та хворих, що проходять лікування.

Прес-служба Попільнянського благочиння.