Підбиття підсумків за жовтень. Зібрання благочинних Житомирської єпархії.

01.11.2012

Чергове зібрання благочинних Житомирської єпархії відбулося в середу, 1 листопада 2012 року, у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі.

Традиційно на єпархіальну раду, під головуванням керуючого єпархією архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, зібралися благочинні, секретар єпархії, духівник єпархії, намісник Спасо-Преображенського Тригірського чоловічого монастиря та керівники єпархіальних відділів.

На зібрані обговорювались різні питання єпархіального життя, зокрема події минулого місяця. Владика нагадав духовенству про наближення Різдвяного постового періоду, в якому повинна відбутись сповідь священства по благочиннях, а також звершені благодійні вечори колядок.

Архіпастир розповів присутнім про затвердження атестації для священства єпархії, яка протягом Різдвяного посту буде звершена.

Користуючись нагодою та в зв'язку з настанням холодів Владика нагадав духовенству про правила техніки безпеки під час використання електрообігрівачів у храмах.

Підбиття підсумків за жовтень. Зібрання благочинних Житомирської єпархії.