Під головуванням правлячого архієрея відбулося чергове засідання єпархіальної ради.

12.08.2013

12 серпня 2013 року, в Свято-Успенському архієрейському соборі м. Житомира, відбулося чергове зібрання благочинних та керівників єпархіальних відділів.

Збори очолив керуючий єпархією, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Традиційно на зібранні були присутні секретар єпархії, архім. Олексій (Овсянніков), духівник єпархії, архім. Гавриїл (Вардаєв), отці благочинні та секретарі єпархіальних відділів.

Владика Никодим розповів духовенству про загальноцерковні події останнього місяця, нагадав та уточнив організаційні питання щодо святкування прославлення священномученика Павла Гордовського, яке відбудеться у м. Житомирі 25 серпня цього року.

Архіпастир благословив благочинним зібрати команди по районам, дітей віком 10-17 років, для проведення спортивних змагань, що приуроченні до святкування 1025-річчя Хрещення Русі і мають відбутися наприкінці місяця вересня.

Традиційно було наголошено на дисциплінарній поведінці священнослужителів, пристойному вигляді, благоговійному звершенні богослужінь та приходських треб.