Під головуванням правлячого архієрея пройшли збори благочинних Житомирської єпархії!

05.02.2018

5 лютого 2018 року, у Тронному залі Житомирського єпархіального управління відбулось перше у новому році зібрання благочинних та керівників єпархіальних відділів Житомирської єпархії УПЦ. Збори відбулись під головуванням правлячого архієрея, Високопреосвященнішого митрополита Никодима.

Під час засідання Владика разом із духовенством обговорили життя єпархії та Церкви загалом в останній період, митрополит подякував отцям благочинним за організацію та проведення благодійних різдвяних вечорів колядок. Також архіпастир нагадав присутнім про настання Великого посту, закликав до посиленої молитви у часі святої Чотиридесятниці.

Владика попросив благочинних організувати загальну сповідь по благочиннях, а також нагадав про обов'язкове читання Псалтиря під час посту.