Перша підготовча Неділя до Великого посту.

01.02.2015

1 лютого 2015 року, свята Православна Церква відзначає першу підготовчу Неділю до початку Великого посту, називає цей день Неділею про митаря і фарисея. Євангеліє цього воскресного дня повчає, через розказану Спасителем притчу, кожного із нас як потрібно молитися, вести себе у храмі та любити ближніх своїх.

У Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі з нагоди свята було звершено традиційну недільну Божественну літургію. Богослужіння очолив керуючий Житомирською єпархією, Високопреосвященніший архієпископ Никодим. Владиці співслужили клірики храму.

На завершення літургії багато вірян, чимало діточок причастилися святих Христових Таїн. Насамкінець було відслужено подячний молебень.

Перша підготовча Неділя до Великого посту.