Перебування святих мощей архієпископа Луки у Любарі.

23.10.2013

Ще одна святиня, яку приймає Любарщина, переповнює душі віруючих у ці жовтневі дні. Нарешті і православні християни Любарського району можуть доторкнутися до цілющих мощей святителя архієпископа Луки Кримського. Добре всім відомий подвиг цього святого, знову збирає навколо себе православних, які очікують його милості.

Всі ми приходимо і доторкаємося до образу наших цілителів з однією метою, щоб вони підтримали нас у скрутні моменти нашого життя. Не виключенням є і cвятитель Лука. Саме він є добрим ходатаєм у пристола Божого за всіх немічних та стражденних. Християни любарщини кожен із своїми бідами мав змогу у ці дні поклонитися та звернутися з проханням до cвятителя Луки, у Раки з частицею його благодатних мощей.

Віруючі нашого селища своєю молитвою іще раз підтвердили, що така святиня життєво необхідна для кожного православного християнина. Усі ці дні перебування святих мощей супроводжувалося Божественними літургіями та молебнями у Cвято-Троїцькому храмі селища Любар. Разом із паствою у своїй молитві звернулися і священнослужителі нашого округу до cвятителя Луки Кримського.

Прес-служба Любарського благочиння.

Перебування святих мощей архієпископа Луки у Любарі.