ПАРАФІЯНИ СЕЛА ГОРОДКІВКА ПРИВІТАЛИ СВОГО НАСТОЯТЕЛЯ.

15.11.2013

В день пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського, настоятель Свято-Покровського храму села Городківка Андрушівського благочиння, ієрей Димитрій Ільчук молитовно відзначив день свого небесного покровителя. Святкову Божественну літургію очолив благочинний Андрушівського округу ієромонах Макарій (Гаврилів) в сослужінні духовенства та гостей благочиння.

Після святої Євхаристії духовенство прославило Святого Великомученика Димитрія в піснеспівах молебна, після якого пролунали привітання в адресу настоятеля храму отця Димитрія. Благочинний отець Макарій, побажавши отцю Димитрію духовного зростання та спасіння душі, подарував Святу ікону Великомученика Димитрія Солунського. Духмяним короваєм та квітами привітали прихожани та голова сільської ради Василь Васильович Кебал, побажали здоров’я, благополуччя та довгіх років життя.

Від усієї парафії висловили привітання вихованці недільної школи, у віршованій формі короткою виставою посеред церкви, діточки вразили духовенство та прихожан а особливо отця Димитрія привітаннями та побажаннями свого духовного наставника та вчителя. На закінчення отець Димитрій радісно та поважно подякував благочинному, духовенству та парафіянам за привітання та спільну молитву.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

ПАРАФІЯНИ СЕЛА ГОРОДКІВКА ПРИВІТАЛИ СВОГО НАСТОЯТЕЛЯ.