Парафіяльні збори у с. Юрівка Любарського району!

13.02.2019

По благословінню Високопреосвященнійшого Никодима Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського 9 лютого були проведені парафіяльні збори Свято-Хрестовоздвиженської церкви с. Юрівка.

Збори були проведені у Свято-Хрестовоздвиженській церкві під головуванням благочинного Любарського району протоієрея Миколи Шапіренко. На зборах було обрано парафіяльну раду та визначено керівні посади за статутом парафії.

Також донесена інформація про права та положення парафії як православної громади та її законність і канонічність. Законність що до конституції нашої держави і легітимність за її статтями.

На зборах одноголосно було висловлено бажання лишатись у лоні Святої Православної Церкви під омофором Блаженнійшого Онуфрія Митрополита Київського та всієї України.

Прес-служба Любарського благочиння.