ПАМ'ЯТЬ ЙОГО З РОДУ В РІД

25.08.2014

В селі Монастирок Романівського району в старовинному храмі Пресвятої Трійці 12 серпня в день пам’яті святих апостолів від семидесяти: Сили, Силуана, Крискента, Єпенета i Андроника було звершено соборно заупокійну Божественну літургію. Очолив богослужіння благочинний Романівського округу протоієрей Ярослав Коверчук. Сугуба молитва в цей день присвячена пам’ятіприснопоминаємого ієрея Михаїла Боніса, який був настоятелем цього храму та похоронений за вівтарем на церковному подвір’ї.

По завершенню літургії було освячено кам’яний хрест і надгробіє та звершена заупокійна служба на могилі покійного батюшки, після чого привітливі прихожани й матушка покійного священика запросили усіх на поминальний обід.

Прес-служба Романівського благочиння.

ПАМ'ЯТЬ ЙОГО З РОДУ В РІД