Паломництво вихованців воскресної школи "Бджілка"!

27.10.2019

27 жовтня 2019 року, у неділю 19-ту після П'ятидесятниці, вихованці воскресної школи "Бджілка", що при Свято-Іаківлівському храмі міста Житомира відвідали дві святині Житомирської єпархії.

Дітки побували у Свято-Анастасіївському жіночому монастирі, де приклонились до ікон у храмі святого Серафима Саровського. Також помолились біля могилки засновниці обителі матушки Рафаїли. За укладеною традицією на могилці схимонахині вірні залишають записочки із проханнями. Тут кожен написав записочку з проханням миру для нашої держави.

Діти перебували у своєму першому паломництві в супроводі священика, клірика храму протоієрея Іоанна Шевченко, а також вихователів та батьків.

Другим монастирем став Тригірський Спасо-Преображенський чоловічий. Тут вихованці недільної школи приклонились до святинь та помолились у двої храмах обителі.

Вдячні Богові усі із великою радістю та захопленням повернулись до Житомира.

Пресс-служба Житомирської єпархії.