Озерне. Остання в цьому році Божественна літургія Напередосвячених Дарів у храмі Воскресіння Словущого!

24.04.2019

24 квітня 2019 року, у Велику Середу, духовенство Житомирського районного благочиння на чолі із благочинним округу протоієреєм Димитрієм Новіцьким зібрались на загальне таїнство соборування. Молитву було звершено в храмі на честь Воскресіння Словущого у селищі Озерне.

Після закінчення Соборування було звершено останню в цьому році літургію Напередосвячених Дарів. У співслужінні присутнього духовенства богослужіння очолив правлячий архієрей митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Літургія зібрала місцевих прихожан та гостей.

По завершенні служби Владика привітав отців із звершеним таїнством Соборування та спільним служінням літургії. Також митрополит звернувся до мирян із проповіддю.