Освячено пам’ятний знак воїнам інтернаціолістам в Андрушівському благочинні.

18.10.2013

14 жовтня, в день Покрова Пресвятої Богородиці в Андрушівському благочинні було освячено пам’ятний знак воїнам інтернаціолістам, які загинули за границею нашої держави виконуючи свій військовий обов'язок.

Чин освячення звершив ієрей Святослав Гаврилів, настоятель Свято-Агапіта Печерського храму м. Андрушівка. По завершенню чину, священик привітав владу і присутніх воїнів, які воювали в Афганістані, Єгипті і багатьох інших країнах світу, з днем Покрова Пресвятої Богородиці, подякувавши їм за те, що вони зробили: "...бо завдяки цим людям, що загинули і які зараз присутні тут, прийнялися запобіжні дії для виникнення третьої світової війни.

Церква завжди молиться за воїнів, а в сьогоднішній день особливо. Тож нехай Всемилостивий Господь дарує їм вічне блаженство, якого вони удостоїлись, захищаючи інтереси країн, ціною власного життя. А Пресвята Богородиця в цей день прийняла наші молитви і походотайствувала у Господа, за спасіння їхніх душ. Амінь"

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Освячено пам’ятний знак воїнам інтернаціолістам в Андрушівському благочинні.