Освячено надкупольні Хрести у Чуднові!

02.06.2013

2 червня 2013 року, в обідню пору, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав славетне містечко Чуднів, де звершив чин освячення надкупольних Хрестів для древнього Свято-Різдва-Богородичного храму.

Купольна система церкви вже не один рік знаходилася в аварійному стані і потребувала негайної заміни, поміччю Божою, силою і стараннями настоятеля та громади храму було споруджено нову конструкцію головного куполу та куполу дзвіниці, а також виготовлено надкупольні Хрести.

Свого архіпастиря чуднівчани зустрічали запашним короваєм, квітами та щирими дитячими вітаннями. Перед Різдво-Богородичним храмом Владика Никодим у співслужінні настоятеля парафії і благочинного Чуднівського округу, прот. Андрія Змієвського та клірика храму прот. Георгія Ковальчука прочитав уставні молитви та звершив чин освячення Хрестів та купольних конструкцій.

Насамкінець архіпастир звернувся із вітаннями та напутніми словами до присутніх вірян.

Протягом наступаючого тижня, з волі Божої, планується замінити старі куполи новими і встановити на їх верхівки золоті Хрести.

Освячено надкупольні Хрести у Чуднові.