Освячення приміщення травматологічного пункту Бердичівської центральної міської лікарні.

26.06.2013

Двадцять шостого червня настоятель церкви на честь ікони Матері Божої «Цілителька» на території Бердичівської центральної міської лікарні протоієрей Роман Бойков – відповідальним у благочинні за взаємодію з медичними установами – звершив чин освячення приміщення травматологічного пункуту.

Злагоджений і згуртований колектив травматологічного пункту ЦМЛ щодня зустрічається з десятками різних людей, робота цього відділення тяжка та виснажлива: постійно виникають різні непрості ситуації, лікарі та медсестри є свідками людського болю й страждань, до них звертаються різні пацієнти: знервовані, злякані, неспокійні та раздратовані, переважно після різних нещасних випадків – аварій, відморожень, опіків і виробничих травм. Потенційні пацієнти травмпункту – любителі швидкої їзди та оковитої. Влітку сюди щодоби потрапляє 50-60 різних хворих. І, треба сказати, медичний персонал працює оперативно, на труднощі не жаліється, в чому велика заслуга завідуючого – Петра Андрійовича Чирки – прекрасного спеціаліста, людини душевної і чуйної, якого шанують і колеги, і паціенти. Роботи у лікаря вистачає, проте це не заважає йому бути усміхненим та стриманим. За словами Петра Чирки, працівники травмпункту вирішили запросити священика, щоб освятити приміщення, де вони працюють: «Робота у нас важка, емоційна та напружена, люди часто виплескують негативну енергію. А праця наша вимагає приділяти увагу кожному. Серед персоналу чимало віруючих людей. Тому виникло бажання освятити будівлю травмпункту, щоб у плині буднів ми не забували про духовні цінності та зберігали у собі людяність і милосердя».

Близько 20 років у колективі працює молодшою медичною сестрою Світлана Кірмуц. Жінка переконана, що освячення сприятиме духовному та фізичному зціленню людей: «Вірю, що з Божою допомогою будемо і надалі вирішувати всі непрості проблеми, що виникають у нашій праці, хочеться, щоб люди жили у гармонії та мирі з собою і оточуючим світом».

Настоятель церкви на честь ікони Матері Божої «Цілителька» протоієрей Роман Бойков звершив чин освячення. Священик обійшов усі кабінети та службові кімнати, окропивши приміщення, медичне обладнання та персонал травмпункту святою водою. «Ваша професія потребує відповідних знань, постійного самовдосконалення, сил духовних і фізичних та терпіння, – звернувся настоятель лікарняного храму до медичних працівників. – До вас люди потрапляють доволі часто несподівано.

І нерідко все вирішує одна хвилина. Бажаю вам мудрості, виваженості, поменшає нещасних випадків та командного духу в колективі. Нехай ваші взаємовідносини будуються на основі Божих Заповідей любові, які є фундаментом всіх наших стосунків. Поваги вам від людей і розуміння!» Отець Роман передав колективу травмпункту ікону Божої Матері «Цілителька» зі словами: «Нехай Божа Матінка благословить вас! Нехай Всемилостивий Господь оберігає та укріпляє вас у праці!»

Прес-служба Бердичівського благочиння.