Освячення місця під капличку в селі Княжин

19.11.2012

18 листопада, в 24 неділю по Пятидесятниці, благочинний Чуднівського округу, протоієрей Андрій Змієвський, звершив чин освячення місця під капличку на честь пророка Божого Ілії в селі Княжин.

З давніх-давен люди створювали духовний осередок в поселенні. Це була або каплиця або невеличка церква. І це зрозуміли жителі села Княжин які вирішил побудувати капличку і відродити духовне життя на селі Благочинному співслужили: клірик храму Різдва Пресвятої Богородиці міста Чуднів - протоієрей Георгій Ковальчук, протоієрей Зіновій Мінькович, протоієрей Василій Волохатий.

Після закінчення Богослужіння благочинний звернувся до жителів села з настановчою проповіддю, в якій зокрема сказав: "пророк Ілія був ревнителем християнської віри, і як ми сьогодні згадували в Єванглії був посланий до вдовиці з чудесним примноженням борошна та олії, так і я бажаю щоб у вашому селі теж примножувалась віра"

Прес-служба Чуднівського благочиння.

Освячення місця під капличку в селі Княжин