Новогуйвинське. Митрополит Никодим очолив Престольне святкування храму на честь преподобного Сергія Радонежського!

08.10.2020

8 жовтня 2020 року, в день пам'яті преподобного Сергія Радонежського своє Престольне свято відзначив храм на честь однойменного святого в містечку Новогуйвинське, що неподалік Житомира.

Святкову Божественну літургію очолив правлячий архієрей митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владику надзвичайно красиво зустріли діточки, що навчаються у воскресній школі при парафії. Своїм прекрасним співом та щирими вітаннями найменші по особливому вразили архіпастиря.

Під час служіння святої Євхаристії митрополиту Никодиму співслужили: благочинний Житомирського району протоієрей Димитрій Новіцький, благочинний Романівського району протоієрей Ярослав Коверчук, настоятель храму протоієрей Димитрій Терещук та інші. Великою прикрасою молитви став парафіяльний хор.

Наприкінці богослужіння було звершено славління перед іконою преподобного Сергія, а також прочитано молитву до святого. Після цього зі словами настанови та вітання звернувся до присутніх правлячий архієрей.