Новоград-Волинський Троїцький округ. Чергові збори духовенства

18.11.2012

16 листопада, в приміщенні недільної школи при Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Новограда-Волинського, відбулись чергові збори духовенства Новоград-Волинського Троїцького благочинного округу.

На повістці денній зборів було розглядання важливої інформації наданої керуючим архієреєм на минулих зборах єпархіальної ради. Окрім запланованого регламенту, благочинний округу протоієрей Валентин Мороз з увагою і чуйністю вислухав священників, які ділилися нагальними проблемами життя на парафіях, та знаходив виважені поради і відповіді в рамках церковного досвіду та братської любові. На зборах також, одностайним рішенням, підтримали фінансовою допомогою священика благочиння, який випадково травмувався. Це вже не перший випадок, коли духовенство надає матеріальну допомогу своїм співбратам із заснованої каси взаємодопомоги.

О. Валентин виніс також на загальний розгляд проблему недотримання церковної дисципліни священниками, особливо тими, що спокушаються нововіяннями нецерковного свавільного тлумачення теми апокаліпсису.

Буди розглянуті інші позарегламентні питання, що стосувалися внутрішнього життя парафій.

Наостанок, спільним судженням було визначено дату загальної служби та сповіді для священнослужителів округу у Різдвяному пості.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького округу.

Новоград-Волинський Троїцький округ. Чергові збори духовенства