Нічна Божественна літургія з нагоди Державного Нового року!

01.01.2019

У новорічну ніч з 31 грудня на 1 січня 2019 року, у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі була звершена святкова Божественна літургія святителя Іоанна Златоустого. Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

Владиці співслужили клірики Житомирського міського і районного благочинь, а також священики із інших районів.

Літургія у новорічну ніч зібрала багато мирян та гостей.

Під час малого входу богослужіння митрополит Никодим відзначив окремих кліриків єпархії високими церковними нагородами. Єдиним серцем усі молились за мир в Україні.

Після завершення святої Євхаристії Високопреосвященніший митрополит привітав присутніх із Державним Новим роком, побажав у наступившому 2019 році усім радості, любові, піднесення, Божого благословіння, але головне спокою та миру в Україні.