Неділя про сліпого: архієрейське богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

09.06.2013

9 червня 2013 року, у неділю про сліпого, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира було звершено святкову Божественну Євхаристію. У співслужінні кліриків храму богослужіння очолив правлячий архієрей, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

По прочитані євангелького зачала, клірик собору, ієрей Роман Цукало звернувся до присутніх вірян із настановчою проповіддю, в якій розкрив головну ідею згадки про зцілення Спасителем сліпого, а також наголосив на стійкій та ревній молитві.

На завершення молитви був відслужений подячний молебень, після чого архієпископ Никодим подякував прихожанам за спільну молитву та преподав усім святительське благословіння.