Недільне богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі обласного центру.

09.02.2014

9 лютого 2014 року, у неділю про митаря та фарисея, Свята Православна Церква молитвенно відзначає день пам'яті Собору святих новомучеників та сповідників Руських. Цього воскресного дня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира було звершено урочисту Божественну літургію, котру очолив керуючий єпархією, Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

За євхаристичним молитовним єднанням Владиці співслужили клірики храму. Чимало вірян у стінах собору зібрались в цей день на молитву. Під час богослужіння Владика рукоположив у священика випускника Одеської духовної семінарії диякона Володимира Семенюка.

На закінчення молитви архієпископ Никодим привітав усіх зі святом, нагадав, що уже наближаються дні святого і спасительного Великого посту та закликав на усіх благословіння Боже.