Недільне богослужіння архієрейським чином у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

16.09.2013

15 вересня 2013 року, в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира було відслужено святкову недільну Божественну літургію. У співслужінні кліриків храму богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Після читання євангельського зачала, до вірян із словом настановчої проповіді звернувся священик собору, архімандрит Філарет (Осіпов). Цього дня у храмі було доволі багато причасників, особливо діточок.

Владика Никодим, по звершенні молебня подякував вірянам за спільну недільну молитву, побажав усім духовної радості, милості Божої та преподав богомольцям святительське благословіння.