Недільне архієрейське богослужіння.

08.12.2013

8 грудня 2013 року, у неділю 24-ту після П'ятидесятниці, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святкову Божественну літургію у головному храмі обласного центру - Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Традиційно Владиці співслужили клірики храму. Із проповіддю на тему євангельського зачала, до присутніх вірян, після прочитання Євангелія звернувся клірик храму, ієрей Миколай Синюк. Чимало прихожан, а зокрема діток, приступили цього недільного дня до Святих Христових Таїн.

По завершенню богослужіння було звершено подячний молебень, після чого архієпископ Никодим привітав богомольців із воскресним святковим днем, а також виголосив напутнє слово святительської проповіді.