Недільна школа Свято-Успенського архієрейського собору відвідала Почаївську Лавру!

06.07.2019

5 липня 2019 року, по благословінню митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, вихованці недільної школи Свято-Успенського архієрейського собора м. Житомира відвідали святині Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Паломники мали змогу приложитися до чудотворної ікони Божої Матері, помолитися біля мощей угодників Божих Іова та Амфілохія з відвідуванням печери преподобного. Потім на шляху юних прочан лежав Свято-Духівський скит та монастирське кладовище. Паломників супроводжував клірик Свято-Успенського собору протоієрей Володимир Ігнатюк.

Після окунання на джерелі прав. Анни шлях лежав через Кременецький монастир, де юні паломники отримали благословіння митрополита Сергія на повернення додому.

Діточки благодарять Господа, Матір Божу, митрополита Никодима за благодатну і незабутню подорож до святинь!