На свято Введення Пресвятої Богородиці архієпископ Никодим молився у Горненському монастирі!

05.12.2014

4 грудня 2014 року, у свято Введеня до храму Пресвятої Діви Богородиці, Високопреосвященніший арїієпископ Никодим звершив Божественну Євхаристію у Соборному храмі Горненської жіночої обителі.

Богослужіння у цей день розділили між собою чотири архієреї. Окрім Владики Никодима разом молилися митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та єпископ Веніамін. На святый лытургыъ була також присутня настоятелька обителі ігуменя Георгія, сестри монастиря та чисельні паломники.