Молодіжна конференція в Балаклаві.

02.11.2012

З 16 по 19 жовтня в місті Балаклава проходила чергова конференція, ініційована Синодальним відділом Української Православної Церкви у справах молоді на тему: «Сучасні засоби масової інформації в Православній церкві».

Конференція зібрала представників різних єпархій України, а також іноземних гостей зі Словаччини та Росії.

Житомирську єпархію представляли: ієрей Дмитро Ільчук та диякон Миколай Мізерний.

Конференція пройшла під гаслом «Молодість не байдужа».

Своїми досягненнями в роботі з молоддю ділилися священики, викладачі, волонтери. Як приклад, в деяких єпархіях створюються організовані молодіжні театральні гуртки, існують православні футбольні клуби, активно діють молодіжні скаутські загони.

За результатами конкурсу найкращих досягнень по роботі з молоддю переможцям були вручені цінні призи.

Дипломом був відзначений єпархіальний відділ «Релігійної освіти і катехізації, сім’ї та молоді» Житомирської єпархії. Ольга Кожухова - волонтер молодіжного клубу активного покоління «NIKA», що діє в Новоград-Волинському Троїцькому окрузі, отримала диплом за активну роботу з молоддю.

Диякон Миколай Мізерний.

Молодіжна конференція в Балаклаві.