Митрополит Никодим звершив різдвяний архіпастирський візит у Новоград-Волинське благочиння та очолив літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі!

09.01.2019

8 січня 2019 року, у другий день свята Різдва Господнього митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архіпастирським візитом відвідав Новоград-Волинське благочиння та очолив урочисту Божественну літургію в Свято-Троїцькому кафедральному соборі.

Владиці співслужив архієпископ Городницький Олександр, а також духовенство Новоград-Волинського благочиння. Молитва архієрейським чином зібрала чималу кількість вірян.

Після закінчення богослужіння митрополит Никодим привітав духовенство та мирян із світлим святом Народження Христового, а ще разом із усіма заспівав колядку.