Митрополит Никодим звершив Божественну літургію в Тригірському Спасо-Преображенському чоловічому монастирі!

12.01.2020

12 січня 2020 року, у Неділю після Різдва Христового, перед Богоявленням, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав обитель Преображення Господнього у Тригір'ї. У соборі монастиря Владика очолив Божественну літургію.

За молитвою Євхаристії Його Високопреосвященству співслужили: намісник монастиря архімандрит Галактіон (Корінчук), благочинний Коростишівського району архімандрит Яків (Шумов), духовенство обителі у священному сані.

На літургію архієрейським чином зібрались місцеві жителі та гості із обласного центру.

Після закінчення літургії митрополит Никодим привітав насельників обителі, намісника та усіх присутніх із світлими днями Христового Різдва. Також Його Високопреосвященство заколядував із братією монастиря.