Митрополит Никодим звершив Божественну літургію в Спасо-Покровському жіночому монастирі села Вільха!

15.01.2020

14 січня 2020 року, в двунадесяте свято Обрізання Господнього і день пам'яті святителя Василія Великого архієпископа Кесарії Каппадокійської, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Спасо-Покровський жіночий монастир у селищі Вільха (Романівське благочиння).

Його Високопреосвященство на порозі обителі зустрічала ігуменя Серафима (Мелещук), сестри та духівник монастиря схіархімандрит Амфілохій (Волощенко). У головному храмі обителі митрополит Никодим за співслужіння духовенства очолив Божественну літургію святителя Василія Великого. Під час богослужіння було піднесено молитви за мир в Україні.

Наприкінці святої Євхаристії Владика привітав духівника, ігуменю та насельниць із різдвяними святами, побажав усім миру, любові, терпіння та спасіння душі. Із вітальним та подячним словом до митрополита звернувся отець Амфілохій.