Митрополит Никодим зустрівся з Предстоятелем, Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм!

21.01.2020

21 січня 2020 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, де у резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви мав зустріч із Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм.

Житомирський архіпастир привітав Його Блаженство із різдвяними святами, побажав міцного здоров'я, сили і крепості, Божої допомоги у всіх справах. Владика передав Блаженнішому вітання і подарунки від Предстоятеля та архієреїв Болгарської Православної Церкви, яку відвідав нещодавно, а також попросив святих молитв за паству вірян Житомирської єпархії.

У ході зустрічі до резиденції Митрополита Онуфрія завітали особливі колядники, сестри Марфо-Маріїнської обителі милосердя і діти-сироти.