Митрополит Никодим відвідав Любарське благочиння Житомирської єпархії

30.09.2017

30 вересня 2017 року, в день пам'яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим разом із архієпископом Львівським і Галицьким Філаретом відвідав Любарське благочиння Житомирської єпархії та очолив урочисту Божественну літургію в Свято-Хрестовоздвиженському храмі селища Юрівка.

Високопреосвященнішим архіпастирям співслужили: благочинний Черняхівського району архім. Климент (Пінчук), благочинний Любарського району прот. Миколай Шапіренко, настоятель парафії прот. Іоан Борис та духовенство благочиння запрошене на богослужіння.

За усердні труди на благо Церкви Христової настоятель храму був удостоєний великої церковної нагороди - права носіння другого хреста.

Під час святої літургії були піднесенні молитви та прохання за мир в нашій державі.

Насамкінець митрополит Никодим виголосив проповідь. Також Владика висловив слова подяки за спільну молитву архієпископу Філарету, собору священства та усім вірним присутнім на богослужінні.

Митрополит Никодим відвідав Любарське благочиння Житомирської єпархії