Митрополит Никодим продовжує паломництво Румунією!

14.10.2019

13 жовтня 2019 року, у неділю 17-ту по П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив воскресну Божественну літургію у Нямецькому чоловічому монастирі (Румунія).

Владиці співслужили місцеві священослужителі. Наприкінці молитви Його Високопреосвященство привітав духовенство та вірян зі святом та за допомогою перекладача проголосив проповідь про сіяча

Після богослужіння митрополит Никодим відвідав монастир на честь Усікновіння глави Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна. Владика мав зустріч та спілкування із намісником архімандритом Вікентієм, а також вклонився великим святиням обителі, серед яких чесні мощі святого Варлаама митрополита Молдовського, Іоанна Хрестителя, святого Димитрія Солунського та великомученика Пантелеймона

Також цього дня Владика побував у жіночій обителі Агапія в честь архістратига Михаїла і Гавриїла. Архіпастир поклонився монастирським святиням, відвідав музей та пошивну на території обителі!

Ще один дивний монастир мав нагоду відвідати архіпастир - Вератік, жіночий Успенський. В цій дивній і прекрасній обителі трудяться і спасаються 600 сестер під мудрим керівництвом ігумені Жозефіни. Митрополит Никодим поспілкувався із насельницями та вклонився святиням монастиря.

На закінчення дня Житомирський митрополит відвідав єпископа Коваснинського та Харгітського Андрія.

Пресс-служба Житомирської єпархії.