Митрополит Никодим передав благодійну допомогу потребуючим!

13.03.2021

11-12 березня 2021 року, соціальний відділ Житомирської єпархії від імені митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима через благодійну організацію "Все робимо самі" передав у користування благодійну допомогу потребуючим. Детальніше про це написав керівник організації Богдан Купчинський.

"Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим Української Православної Церкви завжди піклується про дітей-членів дитячої громадської організації "Все робимо самі". Сьогодні, ми отримали в дарунок від Владики Никодима два дивани в кімнату для занять та в ігрову кімнату. Дитяча громадська організація "Все робимо самі" вже багато років, на постійній основі отримує всебічну допомогу від Митрополита Никодима. Правління дитячої громадської організації "Все робимо самі" та батьки дітей-членів організації щиро дякують Владиці Никодиму за турботу і молитву про наших дітей.

Багатодітна сім'я Ільяхових, діти якої є членами дитячої громадської організації "Все робимо самі" має привід для радості, адже митрополит Никодим попіклувався, аби у цій родині з'явився новий диван. Владика Никодим, знаючи потреби родин дитячої громадської організації "Все робимо самі" завжди пропонує свою допомогу у вирішенні цих потреб. Вже багато років поспіль, митрополит Никодим бере участь у соціальних проектах, які спільно з нами проводяться для покращення умов життя малозабезпечених родин. Дивани, одяг, бігові доріжки, кошти на операції та реабілітації дітей з інвалідністю, оплата оздоровлення дітей, оплата харчування дітей з інвалідністю в клубі денного перебування, співучасть у Великих Балах Благодійників, побудова сучасного спортивного майданчику на території ЗОШ 7, допомога будинкам сімейного типу та багатодітним сім'ям і це ще не весь список, що було зроблено Владикою Никодимом для наших членів організації. Дитяча громадська організація "Все робимо самі" має гордість, що співпрацює в Владикою Никодимом, який всебічно допомагає нашим дітям. Правління дитячої громадської організації "Все робимо самі" та родина Ільяхових щиро дякує Владиці Никодиму за такий важливий для сім'ї подарунок."