Митрополит Никодим очолив престольне свято Іліїнського кафедрального собору Чорнобильської зони відчудження!

04.08.2020

2 серпня 2020 року, свята Православна Церква молитовно шанує пам'ять великого угодника Божого, святого славного пророка Божого Ілії.

Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим цього дня відвідав Чорнобильську зону відчудження, в якій знаходиться єдиний діючий храм - Свято-Іліїнський кафедральний собор. Владику радо зустріли із квітами та короваєм при вході на територію храму. У співслужінні настоятеля архімандрита Сергія (Якушин) та місцевих священиків Його Високопреосвященство очолив служіння Євхаристії.

Оспівував служіння архієрейський хор Житомирського Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору.

Під час богослужіння вірні та духовенство піднесли сугубі молитви за припинення пандемії та швидке одужання хворих.

Після літургії було звершено хресний хід.

Митрополит Никодим у своєму слові зверненому до присутніх привітав усіх із особливим днем для усієї зони відчудження, побажав миру, злагоди, добра, міцного здоров'я та заступництва пророка Божого Ілії.