Митрополит Никодим очолив недільну літургію у кафедральному соборі та звершив освячення місця під храм-часовню у Пулинському районі!

04.08.2019

4 серпня 2019 року, у 7-му неділю після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святу Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму. Богослужіння зібрало чимало православних міста Житомира та гостей обласного центру.

У часі літургії єдиними устами присутні у соборі піднесли прохання та молитву за мир в нашій державі. Наприкінці служби Владика привітав мирян із воскресним днем та подякував за спільні молитви.

По обіді архіпастир відвідав Пулинське благочиння єпархії, де у співслужінні благочинного та духовенства району звершив чинопослідування освячення місця під будівництво нової каплиці-храму. З Божої волі нова церковна споруда повстане у селищі Грузливець.

Після завершення чину Його Високопреосвященство звернувся із вітальним словом до присутніх.