Митрополит Никодим очолив Божественну літургію в день престольного свята одного із храмів у Свято-Анастасіївському монастирі Житомира!

01.08.2020

1 серпня 2020 року, в день пам'яті святого преподобного Серафима Саровського, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Житомирський Свято-Анастасіївський жіночий монастир, де очолив урочисте торжество з нагоди престольного свята нижнього храму головного собору обителі.

Високопреосвященнішому митрополиту співслужили: архієпископ Гурій (Кузьменко), архієпископ Бучанський Пантелеймон, а також священослужителі міста Житомира та інші.

На богослужінні молилась настоятелька монастиря ігуменя Михаїла (Фурманець) та сестри обителі. Зібралось чимало прихожан та гостей.

Після завершення літургії було звершено хресний хід навколо собору, після чого митрополит Никодим звернувся із словом вітання до присутніх.