Митрополиче богослужіння в с.Орепи!

03.06.2018

3 червня 2018 року, у Неділю першу після П'ятидесятниці, гостинно і радісно громада Свято-Хрестовоздвиженського храму селища Орепи зустрічали свого правлячого архієрея, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима. Владика прибув аби разом із духовенством і прихожанами розділити радість звершення Божественної літургії.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужив благочинний Новоград-Волинського округу протоієрей Стефан Маркевич та священослужителі благочиння, що прибули на свято. Разом усі піднесли молитви за мир в Україні.

Наприкінці літургії був звершений хресний хід, після чого архіпастир привітав духовенство та мирян із Неділею всіх святих, побажав аби небесний покровитель кожного молив Бога за спасіння душі та присутність в майбутньому у Царстві Небесному.

Отця настоятеля Владика удостоїв права носіння золотого наперстного хреста.