Лекція для правоохоронців.

28.10.2013

4 жовтня благочинний Андрушівського округу, ієром. Макарій (Гаврилів), провів лекцію для особового складу міліції Андрушівського районного відділу внутрішніх справ.

Благочинний розповів на прохання правоохоронців про таїнство Хрещення. Також ієром. Макарій розповів про Казанський образ Пресвятої Богородиці, про історію явлення ікони, про те як Пресвята Богородиця допомагала людям по їх молитвах в древні часи, а також військовим під час Другої Світової Війни. Також батюшка розповів про дмитрівську поминальну суботу, про те що кожен православний християнин повинен поминати своїх близьких і рідних людей, і не тільки в своїх молитвах, а й в молитвах у святому храмі за Божественною літургією, а особливо в дні поминання спочилих, що встановленні Церквою.

По закінченню лекції ієром. Макарій роздав кожному правоохоронцю останній випуск газети «Православна Житомирщина».

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Лекція для правоохоронців.