КОРОСТИШІВ. Божественна літургія та благодійний вечір колядок! + ВІДЕО!

09.01.2019

9 січня 2019 року, на третій день свята Різдва Христового керуючий Житомирською єпархією Високопреосвященніший митрополит Никодим відвідуючи Коростишівське благочиння звершив святкову Божественну літургію архієрейським чином у Свято-Благовіщенському соборі районного центру.

Архіпастиря урочисто зустріли дітки, привітали, піднесли квіти і коровай. Під час літургії Владиці співслужив благочинний Коростишівського району архімандрит Яків (Шумов), а також священики благочиння. У святому храмі зібралось доволі багато вірян, серед них чимало діточок.

Владика сердечно привітав собор духовенства та усіх богомольців із святом Різдва Христового, побажав аби Господь кожному послав мир, радість, затишок та благополуччя. Після цього у соборі розпочались колядки. Дітки з рук архіпастиря отримали солодкі дарунки.

Також цього дня митрополит Никодим разом із духовенством Коростишівського благочиння відвідали урочистий благодійний вечір колядок у місцевому Будинку Культури. У заході взяли участь різні церковні хори та колективи майже із усіх парафій району. Особливо вразили глядачів, яких до речі зібрався повний зал, дитячі виступи, вінчування і колядки.

Під час святкового різдвяного концерту була проведена благодійна акція, під час котрої зібрали кошти на оздоровлення дітей сиріт та дітей учасників АТО.

Митрополит Никодим подякував глядачам за проявлену увагу та присутність, хорам та духовенству за чудові виступи, організацію та участь у заході. Традиційно свято завершилось загальною колядкою, яку Владика заспівав із усіма разом.