Колядки в с.Піщів!

17.01.2019

13 січня після Божественної Літургії в Свято-Різдво Богородичному храмі с. Піщів відбувся святковий виступ недільної школи. Діти в колядках та виставах прославляли Новонародженого Богомладенця Христа. Настоятель храму прот. Сергій Матвійчук подякував вчителям недільної школи Зої Володимирівні Анхім та та Ларисі Віталіївні Кірюшкіній за організацію свята. Дітям священик вручив подарунки.

В цей же день в Будинку культури с. Піщів відбувся вечір колядок.У заході прийняли участь усі населені пункти Піщівської ОТГ. Були колядники із сіл Дуплинки, Повчино, Середня Деражня, Косинів.

Із святковую промовою на святі виступив прот. Сергій. Священик привітав присутніх із Різдвяними святами та закликав берегти свої традиції і церковну єдність.

Прес-служба Новоград-Волинського благочиння.